Türkmenistan, Hemtextile 2020 Tekstil Fuarı’na katıldı

Türkmenistan, almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen 2020 yılının ilk fuar organizasyonunu ev tekstili sektörünün kalbinin attığı Heimtextil Fuarı'na katıldı. Türkmenistan bu fuarda Tekstil Sanayi Bakanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası ve özel sektör şirketleri ile temsil edildi.

Bu uluslararası sergi, her yıl Frankfurt'ta bulunan Messe Frankfurt Sergi Salonu'nda düzenlenmektedir. Bu yıl Heimtextil 2020 sergisi 7 - 10 Ocak tarihleri arasında düzenlendi ve 65 ülkeden yaklaşık 3.500 uluslararası şirket ve çeşitli kuruluşlar katıldı.

Fuarın ilk gününde, etkinliğin katılımcıları tarafından büyük beğeni toplayan Türkmenistan'da üretilen tekstil ürünleri gösterildi. 

Ayrıca fuar çerçevesinde Türkmen heyeti üyeleri Messe Frankfurt sergi şirketi temsilcileri ve dünyanın dört bir yanından diğer tekstil üreticileriyle bir araya geldi.

Rastgele Haberler

Türk vatandaşlığı :Yabancıya konut sektöründe büyük canlılık

Ocak 7, 2020 - 9:53 PM
Türkiye 2018 yılında yaptığı yasal değişiklikle vatandaşlık için istediği yatırım tutarını 1 Milyon değerinden 250 bin dolara düşürdü. Ücretlerin düşmesi yabancıya konut sektöründe büyük canlılık getirdi. 2019 Ocak-Ekim ayında yabancıya konut satışı 36 bin 197 ile rekor kırdı. Türkiye'de yabancıya en çok konut satışının yapıldığı Antalya yabancıya gayrimenkul satışında da en üst sıralarda yer aldı.
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *