Türkiye ve Türkmenistan arasında Tercüme Köprüsü

Türkmenistan ve Türkiye arasında tercüme köprüsü görevini üstlenen, Türkmence, Türkçe, İngilizce, Rusça ve Özbekçe tercüme işlerini kısa sürede ve kaliteli yapan Atavatan Tercüme Bürosu öğrencilere ve Türkiye’de çalışan ve yaşayan vatandaşlara tercüme işlerinde kaliteli ve uygun fiyata hizmetler sunuyor.  Yaptığı tercümeler ilgili konsolosluk ve noterler tarafından kabul edilen Atavatan Tercüme Türkmenistan’ın Başkenti Aşkabat ve önemli şehirlerden biri olan Türkmenabat şehrindeki ofisleri ile hizmet sunan Makul Hyzmat Tercüme Merkezi ile yaptığı  işbirliği ile kaliteli, hızlı ve uygun fiyata tercüme sunabiliyor. Türkmenistan’da iş yapan ve Türkmenistan ile ticari ilişkileri olan Türk şirketleri Türkmenistan’daki işleri ile ilgili belgelerin tercümesinde genellikle Atavatan Tercüme Merkezinden hizmet almaktadır. Ticari ve hukuki belgelerin tercümesinde uzmanlaşan Atavatan Tercüm Merkezi Türkiye’de eğitim almak isteyen Türkmen öğrencilere de eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

En Çok Tercüme yapılan belgeler:

◾Pasaport

◾Lise diploması (Atestat)

◾Üniversite ve Yüksek lisans diploması

◾Vekalet ve muvafatname

◾Doğum belgesi, bekarlık belgesi

◾Adli sicil gazetesi

* Faaliyet belgesi

* Ticari sicil belgesi

Atavatan Tercümeye ulaşım daha kolay

İstanbul’un her yerinden ulaşılabilen, Yenikapı metro istasyonundan 2 dakika yürüme mesafesinde yer alan Atavatan Tercümenin yeni ofisi, Sizlere kaliteli hizmet vermek için hazır. Atavatan Tercüme ’ye Marmaray’la, metroyla, otobüsle ve tramvayla kolayca ulaşabilirsiniz.

Atavatan Tercümenin  Açık Adresi :

Aksaray mahallesi Koçibey sokak,  Erler Apt No:34 D:7 Kat:4  Fatih/ İstanbul

 

Tercüme için 2 defa Tercüme Merkezine gitmekten kurtulun!

 

Atavatan Tercüme ’den bildirildiğine göre, indirimli tercüme kapsamındaki tercümelerinizi tercüme ettirmek için 2 defa Tercüme merkezine gitmek zorunda kalmayacaksınız. Bir defada 5 sayfadan az olan tercüme yaptırmak istediğiniz belgenin resmini çekerek, İMO veya WhatsApp uygulaması aracılığıyla yahut e-posta kullanarak Tercüme merkezine göndermeniz durumunda tercümeniz yapılacak, hazır olduğunda Size bilgi verilecektir. Siz bir defa tercüme merkezine giderek, hem zamanınız hem yol masraflarınızı tasarruf edebilirsiniz.

Şirketler ofisten çıkmadan tercüme hizmeti alabilir!

Kurumsal tercümelerde ofise gelmeden Tercümelerinizi e-mail aracılığıyla gönderebilir, bedelini hesaptan ödeyerek, tercüme edilen belgeleri kargo ile teslim alabilirsiniz. Bu hizmetten online ödeme yapabilen gerçek kişilerde yararlanabilir!

 

Eğitim Danışmanlığı Hizmeti de alabilirsiniz!

 

Atavatan Danışmanlık, Türkiye’de eğitim almak isteyen Türkmenistan vatandaşlarına danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Detaylı bilgi için Atavatan Danışmanlık Şirketine başvurabilirsiniz!

 

Atavatan Danışmanlık ve Tercüme Merkezi

Aksaray mahallesi Koçibey sokak,  Erler Apt No:34 D:7 Kat:4  Fatih/ İstanbul

E: Mail Adres : atavatanltd@gmail.com         

Telefon : +90 532 401 71 52 (Türkiye)

IMO Atavatan : +90 532 401 71 52

WhatsApp  Atavatan : +90 532 401 71 52

Telefon : +90 212 633 40 00 (Türkiye)

 

Türkmenistan’da Makul Hyzmat

Tercüme hizmeti alacak kişiler eğer Türkmenistan’da bulunuyor ise, bu durumda Aşkabat ve Türkmenabat ofisleri ile hizmet veren Makul Hyzmat Tercüme merkezi aracılığıyla da tercüme hizmetinden yararlanabilir. Makul Hyzmat Tercüme Merkezinin yaptığı tercümeler TC Aşkabat Büyükelçiliği tarafından kabul görmektedir.

Makul Hyzmat  Terjime Merkezi

Aşgabat Ofis

+993 63 78 96 73

Aşkabat, Oguzhan (Aýtakow)-Ankara (Ýubileýni)  köçesi, A Blok,

Makul Hyzmat Ofis, 4. Kat, 401

E: Mail Adres : makulhyzmat@gmail.com   

Telefon  : + 993 12 96 48 55

Türkmenabat Ofis

Türkmenabat şäher, Garaşsyzlygyň 20 ýyllygy köçesi, 50. Lezzet söwda Merkezi, Gat 3. Gök Bazaryň ýany,

+993 63 16 34 69

 

Rastgele Haberler

Radio Garden ile Türkmen Radyolarını dinleme fırsatı

Ocak 5, 2020 - 12:58 AM
Radio Garden uygulaması ile dünyanın neresinde olursa olsun Türkmen radyolarını dinlemek artık çok kolay. Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinin radyo kanallarını bünyesinde bulunduran Radio Garden uygulamasında Türkmenistan’da faaliyet gösteren radyoları da dinlenebilir. Çar Tarapdan FM 103,9,
Daha fazla oku

Geçmişden geljege üstünligiň hekaýalary

Ocak 16, 2020 - 1:16 PM
Birnäçe motiwasion kitaplaryň awtory, bank işgäri Timuçin Fyndygyň üstünligiň hekaýalary baradaky kitabynda meşhur adamlaryň üstünliklerinden, meşhur liderlerden maslahatlar, gadymdan gelýän öwüt beriji tymsallar, bagtly ynsanlaryň bagtyň syry baradaky garaýyşlary beýan edilýär. Kitap okyjyda adamlara we
Daha fazla oku

Hytaýyň ilaty 1,4 milliard adamdan geçdi

Ocak 18, 2020 - 12:36 PM
Hytaýyň ilaty Gonkong, Makao we Taýwan ýaly ýöriteleşdirilen etraplary hasaba alynmazdan, 2019-njy ýylyň ahyrynda 4,67 million adam köpelip, 1,4 milliarddan gowrak boldy. Bu barada Hytaýyň döwlet statistika edarasy habar berýär.
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *