Bir Guinness Rekoru daha bekleniyor

Bugün Avaza’da gerçekleşmekte olan 1. Hazar Ekonomik Forumu kapsamında Atavatan Türkmenistan dergisine açıklamada bulunan Guinness Rekorları temsilcisi Şeyda Subaşı, Türkmenistan’a bir Guinness rekorunun daha geleceğini belirtti. Buna göre, bugün açıklanması beklenen rekora göre, Türkmenistan’da çevre alanında en kapsamlı ders niteliğinde bir rekor Türkmenistan’a gelecek.

Rastgele Haberler

Türkmenistan 1. Hazar Ekonomik Forumu Toplantısı İstanbul'da yapılacak

Nisan 29, 2019 - 10:13 PM
Türkmenistan Devlet Başkanı’nın ve bölge ülke liderlerinin katılmasının beklendiği 1. Hazar Ekonomik Forumu 12 Ağustos 2019 tarihinde Türkmenistan’ın tatil ve turizm merkezi olan Awaza’da bölge ülkelerinden (Azerbaycan, Kazakistan, Rusya ve İran) üst düzey işadamların da katılımı ile düzenlenmesi beklenmektedir. Bu çerçevede, TOBB
Daha fazla oku

Türkmenistan’da 2019 yılında yapılacak fuarların listesi

Ocak 28, 2019 - 9:57 PM
Türkmenistan’da çeşitli sektörlerde uluslararası işbirliğinin tesis edilmesi amacıyla her yıl çeşitli sektörleri baz alan uluslararası fuarlar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Bu fuarlar ve etkinlikler çerçevesinde hem devlet hem de özel sektöre doğrudan yabancı ortakları ile buluşma imkanı sağlanmaktadır. Bir dizi ikili görüşmeler yapılarak, yeni ortaklıkların kurulmasına yardım etmektedir.
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *