Instagram “beğeni sayısını” kaldırıyor

Yapılan açıklamalara göre, Instagram beğeni sayısını kaldırma kararını aldı. Beğeni  sayısı gizleme özelliği Instagram tarafından bazı ülkelerde kullanılmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de kullanılacağı düşünülen uygulama ile artık kişiler fotoğraflarına gelen beğenileri diledikleri takdirde sadece kendileri görebilecek.

Instagram beğeni sayısı gizleme özelliği test süreci başladı. İtalya, Avustralya, Kanada, Brezilya Japonya, Yeni Zelanda ve İrlanda gibi ülkelerde test aşamasında olan uygulama ile ilgili Instagram’dan da açıklama geldi.

Beğeni sayısının tamamen ne zaman kalkacağını açıklamadı ancak bu özelliğe neden gerek duyduğunu şu sözlerle ifade etti:

"Arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraflara ve videolara odaklanmasını istiyoruz. Fotoğraflarınıza gelen kendi beğenilerinizi görmeye devam edebilirsiniz, ancak arkadaşlarınız gönderinizin ne kadar beğenildiğini göremez.

Rastgele Haberler

Asya futbolunun kalbi BAE’de atacak

Ocak 3, 2019 - 9:08 PM
5 Ocak tarihinde Asya futbolunun kalbi Birleşik Arap Emirlikleri’nde atmaya başlayacak. Aynı gün 17.Asya Kupası start alacak. 1 Şubat tarihinde ise Asya kıtasının futbol devi belli olacak. O gün final karşılaşması oynanacak.
Daha fazla oku

Türkmen metbugatynda – 21.02.2019

Şubat 21, 2019 - 9:24 PM
«Türkmenistan» gazeti 1. Syýasy habarlar: «Hoşniýetli goňşuçylygyň we netijeli hyzmatdaşlygyň ýörelgelerini ösdürip», (TDH). 2. Jemgyýetçilik habarlary: «Watanymyzyň welaýatlarynda binagärlik açylyşlary», (TDH).
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *