TÜRKMENISTAN WE DÜNÝÄ HABARLARY
BIZNES

Seçim sonuçlarını ilk “Atavatan Türkmenistan” dünyaya servis etti

 Dün gerçekleşen seçim sonuçları bugün sabah belli oldu. Buna göre, Sn. Gurbanguli Berdimuhamedov seçime katılan seçmenlerin yüzde 97.69’nin oyunu olarak Devlet Başkanlığına seçilmiştir.  Seçim sonuçları ile ilgili haberleri dünyaya ilk Atavatan Türkmenistan Haber Ajansı duyurmuştur.  Dünyanın önde gelen haber ajansları, yayın organları seçim sonuçlarının açıklandığı toplantıya katılmış olsa bile, Dergi ekibimiz sonuçlarla ilgili haberi toplantı salonunda açıklanır açıklanmaz, hemen o dakika da girmeyi başarmıştır. Başta Türkmen Devlet Haber Ajansı TDH olmak üzere, dünyanın önde gelen haber Ajansları ve yayın organları seçimle ilgili haberleri “Atavatan Türkmenistan” uluslararası dergisinden sonra servis edebilmiştir.

Türkmenistan Devlet Başkanlığı seçimleri ile ilgili haberleri devamlı yayınlayan Dergi ekibimiz, seçimleri yerinde izlemiş, onlarca haberi okurlarına servis etmiştir. Atavatan Türkmenistan ile haberlerin daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız, sosyal medyadan haber linklerimizi paylaşmanız yeterlidir.

Bu arada Dergimizin resmi Line hesabı faaliyete başlamış olup, bundan sonra haberleri Line hesabımızdan da takip edebilirsiniz. Hesabımıza katılmak için https://line.me/R/ti/p/@vsi3560q    linke  tıklamanız yeterlidir.

Kaynak : Atavatan Türkmenistan Haber Ajansı (ATHA)

Ýene-de okaň

Hytaýdan Merkezi Aziýa ýük demirýol gatnawy işe başlady

Ata Watan Eserleri

Saud Arabystanynyň kompaniýasy rekord girdeji gazandy

Ata Watan Eserleri

Türkmenistanyň Ulag-logistika merkezi Türkiýäniň awiakompaniýasyna hyzmat berer

Ata Watan Eserleri