Täze saýt hereket edip başlady :Biznes Türkmenistan

"Biznes Türkmenistan" maglumat merkezi türkmen, iňlis we rus dillerinde berilýän biznes habarlary websaýtynyň açylandygyny buýsanç bilen yglan edýär. Çap edilýän habarlar täze, gyzykly we düşnükli bolup, websaýt paýtagt Aşgabatda ýerleşýän redaksiýasy tarapyndan gündelik ýagdaýda täzelenip durýar.

2019-nji ýylda döredilen “Biznes Türkmenistan” (BT) Türkmenistanda resmi ýagdaýda hasaba alnan täjirçilik habarlary we maglumat hyzmatlarydyr. BT Türkmenistandaky we dünýäniň dürli künjegindäki okyjylara biznes maglumatlaryny we habarlary rejeli ýagdaýda ýetirip, ýola düşen kompaniýalary, täze döredilen kompaniýalary, maýa goýujylary, telekeçileri, importçylary, eksportçylary we sarp edijileri dürli ugurdaky habarlar, maglumatlar we ideýalar boýunça işjeň aragatnaşyga birikdirýär.

Biziň işgärlerimiz Türkmenistandaky we dünýäniň dürli ýurtlaryndaky okyjylaryň talaplaryny ödemek üçin önümlerimizi we hyzmatlarymyzy yzygiderli ýagdaýda özgerdýärler. BT žurnalistleriň, redaktorlaryň, bilermenleriň, hukukçylaryň, wideo operatorlaryň we fotosuratçylaryň milli aragatnaşygynyň goldawyny we maslahatlaryny hem alyp durýar. Biziň habar we maglumat hyzmatlarymyz giň gerimli ugurlary, şol sanda hususy eýeçilik, önümçilik senagaty, oba hojalygy, energiýa, gurluşyk, transport, aragatnaşyk, tehnologiýa, söwda, hyzmatlar pudagy, bank we maliýe, tender bäsleşikleri we birža kwotalary ýaly mowzuklary öz içine alýar.      

Biziň marketing hünärmenlerimiz mahabat sargyt ediji her bir hyzmatdaşymyz bilen ýakyndan işleşip, olaryň biznes talaplaryna görä mahabat toplumyny düzýärler. Ýerli alyjylar bolsun ýa halkara eksport edijiler bolsun – tapawudy ýok, biz önümleriňizi we hyzmatlaryňyzy göz öňünde tutýan müşderileriňize netijeli görnüşde ýetirmäge hem ýardam berýäris.

Biz biznes jemgyýetçiligine we halk köpçüligine hyzmat edýändigimize guwanýarys. Biz siziň biznes durmuşyňyzy has hem özgerdip, täjirçilik kararlaryny almagyňyza ýardam bermäge sabyrsyzlyk bilen garaşýarys.

"Biznes Türkmenistan" barada has giň maglumat almak üçin, www.biznes.com.tm websaýtyna giriň.

 

 

 

 

 

Mahabat

Makul Hyzmat  Terjime Merkezi

Aşgabat Ofis

+993 63 78 96 73

Aşkabat, Oguzhan (Aýtakow)-Ankara (Ýubileýni)  köçesi, A Blok,

Makul Hyzmat Ofis, 4. Kat, 401

E: Mail Adres : makulhyzmat@gmail.com   

Telefon  : + 993 12 96 48 55

Türkmenabat Ofis

Türkmenabat şäher, Garaşsyzlygyň 20 ýyllygy köçesi, 50. Lezzet söwda Merkezi, Gat 3. Gök Bazaryň ýany,

+993 63 16 34 69

 

Türkiýede okamak üçin maslahat almak üçin Atawatan Danyşmanlyk LTD ýüz tutup bilersiňiz

Atavatan Danışmanlık ve Tercüme Merkezi

Aksaray mahallesi Koçibey sokak,  Erler Apt No:34 D:7 Kat:4  Fatih/ İstanbul 

E: Mail Adres : atavatanltd@gmail.com        

Telefon : +90 532 401 71 52 (Türkiye)

IMO Atavatan : +90 532 401 71 52

WhatsApp  Atavatan : +90 532 401 71 52

Telefon : +90 212 633 40 00 (Türkiye)

 Resmi  Facebook Hasabymyz üçin  : 

 https://www.facebook.com/AtavatanTurkmenistanJournal/    

Resmi Line Hasabymyz üçin 

https://line.me/R/ti/p/%40atavatanjournal

Line İD : @atavatanjournal       

 Resmi Twitter Hasabymyz üçin 

https://twitter.com/AtavatanJournal

Resmi Linkedin Hasabymyz üçin 

 https://www.linkedin.com/in/atavatan-turkmenistan-journal-91a056134/

 

 

Rastgele Haberler

Atavatan Türkmenistan’ı Facebook’tan Takip edin!

Ocak 18, 2020 - 5:36 PM
Ata Vatanımız Türkmenistan ile ilgili güncel haber ve analizleri Türkçe, Türkmence, Rusça ve İngilizce  olarak günlük yayınlamakta olan Atavatan Türkmenistan Uluslararası Dergisinin resmi www.atavatan-turkmenistan.com sitesi, sosyal medyada giderek büyüyor. Yayın ekibimiz tarafından üretilen haber ve analizleri yayınlayan sitemizdeki haber ve analizleri Facebook hesabımızdan da takip edebilirsiniz. Sitemiz Türkmenistan’daki önemli sosyal, ekonomik ve siyasi gelişmeleri yerinde takip etmekte ve anında dünyaya servis etmektedir. Türkmenistan ile haber ve analizleri Facebook hesabımızdan
Daha fazla oku

Bahçeşehir üniversitesi Türkmenistanlı öğrencileri bekliyor

Ocak 15, 2020 - 1:48 PM
“İstanbul’un Kalbinde” sloganına yakışır bir üniversite Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)... Beşiktaş’ta boğazın kenarındaki ana kampüsünde günün erken saatlerinde başlayan ve neredeyse tam gün süren bir hareketlilik var. Üstelik üniversitenin hemen her noktasında bir etkinliğe rastlamanız mümkün.
Daha fazla oku

Türkmenistan, Hemtextile 2020 Tekstil Fuarı’na katıldı

Ocak 9, 2020 - 7:27 PM
Türkmenistan, almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen 2020 yılının ilk fuar organizasyonunu ev tekstili sektörünün kalbinin attığı Heimtextil Fuarı'na katıldı. Türkmenistan bu fuarda Tekstil Sanayi Bakanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası ve özel sektör şirketleri ile temsil edildi.
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *