Emeli etden burger

KFC halkara restoranlar birleşmesi Beýik Britaniýanyň birnäçe şäherinde bir aýyň dowamynda emeli etden taýýarlanan burgerleri satyp başlady. Has takygy, 17-nji iýun ― 17-nji iýul aralygynda «The Imposter» diýlip atlandyrylýan burgerleriň London, Brsitol we Midlens şäherlerindäki restoranlarda satylýar.

Emeli et «Quorn» diýlip atlandyrylýan garyndydan taýýarlanylýar. Ol towuk etiniň ornuny tutup bilýär. Hünärmenler bu garyndynyň maýoneze öwrülip bilýändigini hem nygtaýarlar.

Rastgele Haberler

Vergi Beyanname verme ve ödeme süreleri

Aralık 20, 2018 - 11:25 AM
Aşkabat şehir Vergi Bölümü özel girişimcilerin ve gerçek kişilerin 2018 yılı için Türkmenistan Vergi Kanununa göre belirlenen sürelerden geç kalmadan vergi beyannamelerinin verilmesi ve hesaplanan vergilerin ödenmesi konusunda hatırlatma mesajını yayınlamıştır.
Daha fazla oku

Asya Kupası’nda finalin adı: Japonya ve Katar

Ocak 31, 2019 - 12:08 PM
5 Ocak tarihinde başlayan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ev sahipliğinde devam eden 17.Asya Kupası’nda sona gelindi. İlk defa 24 ülkenin milli takımının mücadele ettiği turnuvada, Japonya ile Katar Asya Kupası için final maçında karşılaşacak. Galatasarylı Nagatoma’nın da forma giydiği ve Türkmenistan milli takımının gurbunda yer alan Japonya,
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *