Dama Yarışması Türkmenportal sitesinde

Dün gerçekleşen Türkmenistan 1. Gazeteciler arası Dama yarışması medyada haber olmaya devam ediyor. Dün Türkmenistan’ın en çok izlenen programı olan ve canlı olarak 3 kanalda aynı anda yayınlanan Watan Ana Haber Programında haber konusu olan Dama yarışması bugünde Türkmenportal haber sitesinde haber olarak yayınlandı. “Atavatan Türkmenistan” uluslararası dergisinin Türkmenistan Spor ve Gençlik Politikalar Bakanlığı’nın Uluslararası Türkmenistan Spor Dergisi ve Aşkabat Spor ve Gençlik Politikalar Genel Müdürlüğü Satranç ve Dama Okulu ile ortaklaşa düzenlendiği 1.Dama Turnuvası, Makul Hyzmat Tercüme Merkezi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilmişti.

Rastgele Haberler

Песчаные дюны на Марсе

1, 2019 - 1:17 AM
Песчаные дюны на поверхности Красной планеты движутся под действием ветра —однако медленно, и на их движение оказывают влияние факторы, которые не влияют на перемещение песчаных дюн на Земле.
Daha fazla oku

Pasaport online başvurusu konusunda açıklama

Nisan 5, 2017 - 11:08 PM
Türkmenistan Migrasya İdaresinin pasaport başvurusu konusundaki açıklamasının sitemizde yayınlanmasından sonra haberimize büyük ilgi oldu. Hesaplarımıza bu konuda çok sayıda sorular gelmektedir. Atavatan Türkmenistan Haber Ajansı olarak gelen soruları derleyerek, ilgili idareye
Daha fazla oku

İleti bırak

E-mail adresiniz yayınlanmıyacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmişti *