TÜRKMENISTAN WE DÜNÝÄ HABARLARY
JEMGYÝET

İcra Komitesi Asya oyunları için ürün lisanslarını verecek

Kapalı binalarda ve savaş sanatı V. Asya oyunlar hazırlık İcra komitesi, Asya oyunları için ürün üreteceklerden ve satacaklardan teklifler bekliyor. Yenilenen ve yeni domain ismi ile faaliyette ( http://www.ashgabat2017.com ) bulunan İcra komitesi, teklifleri 10 Şubat 2017 senesine kadar kabul edecek.

Buna göre, lisans için başvuruları yerli ve yabancılar yapabilecek. Lisansın kapsamı, Asya oyunları maskotu ve diğer işaretler olan ürünleri üretmek ve Asya oyunlarının yapıldığı sırada perakende ve toptan satmayı kapsamaktadır. Lisanslı ürünler oyunlardan önce, oyunlar sırasında belirlenen dükkanlarda ve tarafların anlaştığı yerlerde satılacak. Ürünler özellikle, Aşkabat uluslararası havalimanında ve Olimpik köyünde satılacak. İcra komitesi, maskotlar, amblemler, gömlek ve t-shirtler, şapkalar, çanta, bilezik, içki için şişeler, kırtasiye ürünler, spor ürünleri, mendiller, nevresim takımları ve diğer hediye ürünler için lisans verileceğini ilan etmiştir.

Başvuru için Sn.  Kirstin Mead’e Tel: +993 6959 5195 telefondan ve kirstin.mead@ashgabat2017.com  adresinden ulaşılabilir. Bunun gibi Sn. Begenç Hojanyýazow’a Tel: +993 6630 3305 numaradan ve begench.hojaniyazov@ashgabat2017.com adresinden ulaşılabilir.

Kaynak: Atavatan Türkmenistan Haber Ajansı (ATHA)

Ýene-de okaň

Hytaýda “Hytaý-Merkezi Aziýa” formatynyň çäklerinde birinji sammit geçiriler

Dünýäniň liderleri Türkmenistanyň Prezidentine gutlag hatyny iberdi

Şu gün – Halkara Nowruz güni

Teswirle